Otel Kiraz olarak bugüne kadar siz değerli müşterilerimizi konuk etmekten mutluluk duyduk. Şimdi de daha lüks ve rahat bir ortamda konaklayabilmeniz için Otel Kiraz'ı yenilikleriyle hizmetinize sunuyoruz. Konforlu odalarımız ile sizi ağırlamak için otelimize bekliyoruz.

 

Otelimiz Kocaeli ili Körfez ilçesinde faaliyet göstermektedir. Körfez ilçe şehir merkezinde olup İzmit’e 15 km uzaklıktadır. Tüpraş Petrol Rafineri ve diğer tüm rafineri ve dolum tesislerine 5 dakikalık mesafededir.


Otelimizden Sabiha Gökçe Havalimanı 25dk sürüp 60 km uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı 1saat 30 dakika sürüyor ve ortalama 130 km dir.

 

 

Aynı zamanda Körfez Yarış Pisti ne 10 dakikalık uzaklıkta olup yarış zamanlarında motor sporları tutkunlarının tercih ettiği bir konaklama tesisi olmuşuzdur.


Otelimizin önünden İzmit’e her 2 dakikada bir toplu taşıma araçlarıyla kolay ve rahat ulaşım imkânı da bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi araçlarıyla gidecek olan müşterilerimiz içinde kolay ulaşım imkânı ve sorunsuz trafik akışı olmaktadır.


Otelimiz bu zamana kadar Kocaeli ilinde yapılan çeşitli spor yarışmalarında tercih edilen bir mekân olup bunu devam ettirme çabasındadır.


Otelimizde konaklayan öğrencilere ve Sporcu gruplara otelimizde uygulanan %20 lik grup indirimi kaliteli hizmet ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz.


Odalarımızda 24 saat sıcak su, sınırsız internet, tv ve sabah kahvaltısı da fiyatlarımıza dâhildir. 


Not: Firmalar ve gruplar fiyat almak için lütfen telefonla arayarak irtibata geçiniz.